02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

До стаціонарних об’єктів бетонного виробництва відносяться баштові заводи – конструкції, які були популярними і затребуваними десятки років тому, таких об’єктів і сьогодні все ще існує немало. Сучасні заводи оснащені високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє забезпечити ефективний і продуктивний виробничий процес.

Компанія ELKON розробила лінійку бетонних заводів TOWER, оснастивши їх передовими технологічними новинками у сфері виробництва бетону, що дозволяє досягати високої ефективності – від 60 до 300 м3/год. ущільненого бетону.

Переваги баштових заводів

  • Компактність – розташування обладнання виконано вертикально, що дозволяє забезпечувати максимальну продуктивність на невеликій ділянці. Досягається це за рахунок розташування видаткового складу над змішувальними блоками.
  • Висока швидкість виробництва – не витрачається час на транспортування складових від бункера до змішувача. Нерідко цикл замісу складає за фактом менше, ніж заданий у технічній документації, саме за рахунок скорочення часу на подачу дозованих матеріалів.
  • Варіативність – є можливість вибрати кількість та обсяг бункерів, тип і місткість змішувача.

Модифікація наявного виробництва

Наявний виробничий об’єкт можна доопрацювати і модифікувати, підвищивши його продуктивність за допомогою сучасних технологій. З такою метою, як правило, змінюють змішувальні установки, системи зважування, дозатори, а ось конвеєрні стрічки та бункери можна залишити – це дозволяє економічно вигідно підвищити ефективність виробництва.

Рівень продуктивності багато в чому визначається комплектацією. Так, найбільш ефективне виробництво буде забезпечено за рахунок застосування двовалкового змішувача великого об’єму. Продумана конструкція дозволяє виготовляти надважкий і наджорсткий бетон. Для середньомарочних розчинів більше підійде тарілчастий змішувач.

Для організації високоефективного баштового бетонного заводу можна встановити відразу декілька змішувачів різного об’єму і типу, що дозволить забезпечити безперервне виробництво одночасно кількох видів розчину.

Комплектність поставки та характеристики

Змішувач двовалковий /тарілчастий від 1 до 4
Завантаження бункера конвеєр / елеватор
Бункер інертних матеріалів, загальний об’єм 300 м3 у базовій комплектації можливі модифікації за домовленістю із замовником кількість секцій від 3 до 6
Система дозаторів води, цементу, добавок
Система стисненого повітря компресор, пневматична система, інше
Панель управління зручна і проста панель на контролерах SIEMENS

Форма замовлення