02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Чим цікавий приоб’єктний бетонний завод

Невеликі будівельні підприємства, як і всі інші, потребують установки для виробництва такого матеріалу, як бетон. Для будівельного майданчика невеликих розмірів складно підібрати відповідних габаритів завод із виробництва бетону. На підприємстві ELKON був розроблений унікальний приоб’єктний бетонний завод хорошої комплектації — відмінна альтернатива будь-якому стаціонарному заводу.

Приоб’єктний БЗУ розроблений інженерами, які керувалися відгуками замовників, особистим досвідом та сучасними напрацюваннями партнерів. Із наявністю такого приоб’єктного бетонного заводу:

  • прискоряться терміни будівництва;
  • підвищиться продуктивність;
  • зменшаться транспортні, матеріальні, фінансові витрати, ін.

Високої якості приоб’єктні бетонні заводи досить проблематично знайти на ринку. Часто надходять пропозиції від компаній-виробників купити у них установки для виробництва бетонної суміші. На словах вони гарантують високу якість збірки, а також невеликі розміри. На ділі ж завод виявляється габаритним, але, що ще гірше – не відповідає високим вимогам якості.

Бетонне обладнання, створюване нашою компанією, яка працює на ринку з 1975 року, поставляється у більш ніж 100 країн світу. Незалежно від моделі, габаритів, у кожного нашого бетонного заводу висока продуктивність. Абсолютною новинкою, спецрозробкою нашого підприємства є компактний завод із виробництва бетону MIX MASTER-30.

У нього є беззаперечні переваги перед іншими заводами, які виробляють бетон:

Перелік основних переваг
1. Ідеальний для розміщення на малих будмайданчиках.
2. За розмірами невеликий, монтаж здійснюється приблизно за 2 години.
3. Немає необхідності починати будівництво окремої основи для його розміщення, досить наявності розчищеного, вирівняною майданчика.
4. Бетонний вузол розташовується на єдиній рамі з колісними шасі (дана конструкція дозволяє з легкістю перемістити завод на будь-яке потрібне місце).

Замовляючи у нашій компанії завод MIX MASTER-30, Ви отримуєте надійну, сучасну установку, ціна якої невисока в порівнянні з його габаритними «побратимами». Ми також забезпечуємо своїх замовників сервісним обслуговуванням.

Уточнити деталі, повну комплектацію, отримати додаткову інформацію можна у нашого консультанта по телефону, заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті або написавши на електронну пошту. Вся контактна інформація знаходиться на сторінці “Контакти”.

Оснащення заводу MIX MASTER-30

Купити приоб’єктний бетонний завод MIX MASTER-30 правильне рішення, якщо Ви займаєтеся зведенням невеликих об’єктів. Його доставка на будівельний майданчик не вимагає застосування великогабаритної спецтехніки, досить стандартизованого транспортного контейнера розміром 40 футів, а установка його проста.

Усі вузли приоб’єктного бетонного заводу відповідають високим європейським стандартам якості, а його продуктивність дорівнює 25 м.куб. за годину роботи. Він оснащений бункерами для інертних матеріалів, конвеєром (застосовується шевронна стрічка), тарілчастим змішувачем 750/500 літрів, а система управління автоматична.

При необхідності доукомплектовується додатковим обладнанням.