02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Спецзаводи від одного з лідерів у сфері виробництва бетонних заводів — ELKON

Компанія ELKON займається виробництвом стандартних бетонних заводів, а також розробляє спецзаводи. Стаціонарні бетонні заводи компанії вже зарекомендували себе як якісні, надійні, які відповідають високим сучасним європейським вимогам.

Продукція ELKON дає можливість компаніям із виробництва бетону збільшити продуктивність, прискорити процес виробництва бетонних сумішей безпосередньо на будівельному майданчику. Фахівці компанії на підставі свого досвіду, а також вивчення останніх будівельних тенденцій розробили спеціалізовані агрегати та обладнання для більш ефективної роботи підприємств замовників.

Можна довго шукати виробника спеціалізованої установки, але краще звернутися одразу до професіоналів – у компанію ELKON, яка вже зайняла лідируючі позиції у сфері створення і випуску бетонного обладнання, прекрасно зарекомендувавши себе в Німеччині, Франції та інших країнах світу, яких на сьогоднішній день налічується більш ніж 120.

Працюючи з нами, замовник отримує:

  • Якісні установки, заводи, спецзаводи ціна яких не завищена, як при купівлі через посередників.
  • Сервісне обслуговування від виробника, ін.
  • Можливість у будь-який момент купити або замовити установку з виробництва бетону.

Кожна установка розроблена досвідченими інженерами компанії ELKON, а виготовлена на автоматизованих виробничих лініях однієї з 4 фабрик.

Розробка і продаж бетонного обладнання – один із основних напрямків компанії. Наш сайт у вільному доступі. На його сторінках можна переглянути каталог із готовою продукцією, прочитати її опис, а також знайти контактні дані для зв’язку з представником компанії.

Спецзаводи компанії ELKON

Будь-який завод можна доукомплектувати. При покупці його конструкція буде спеціальної комплектації. Таким чином компанією ELKON були розроблені спецзаводи такого виду:

Назва Короткий опис
Бетонні заводи з двома змішувачами Система роботи заводу розроблена таким чином, щоб забезпечити ефективний виробничий процес. На цьому заводі може працювати одночасно як один змішувач, так і два. При такій роботі є можливість виготовляти бетонні суміші різних марок, знижуючи тим самим витрати на їхнє виробництво. Комплектація заводу може відрізнятися. Наприклад, є можливість встановити бункер для зберігання інертних матеріалів із об’ємом відсіку від 10 до 50 м. куб. також він комплектується підйомним механізмом – скипом або конвеєром, ін.
Мобільні грунтозмішувальні заводи ELKON STABILISATION PLANT 300 Уже користується попитом серед організацій із облаштування та будівництва доріг новинка, яка вийшла на ринок – STABILISATION PLANT 300. Пересувна конструкція заводу монтується на єдиному шасі, де встановлені його основні вузли. Такий спосіб пересування дозволить встановити бетонне обладнання в безпосередній близькості від ділянки, де ведуться будівельні роботи. Для перемішування грунту застосовується спеціалізована грунтозмішувальна установка. Змішування буде відбуватися тільки при наявності безперервної подачі рідини (води).
Баштові бетонні заводи ELKON TOWER 60-300 Конструкції баштового типу мають величезну популярність. ELKON провела модернізацію заводів такого типу, представивши на ринок лінійку заводів із виробництва бетонів — TOWER. Вони компактні, із високою швидкістю виробництва, мають різні варіації комплектації. Існує можливість встановлювати будь-які модифікації бункерів, систем для подачі матеріалів, ін.

Із більш докладним описом можна ознайомитися на сторінках нашого сайту.