02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Для серйозних завдань добре підійде мобільний бетонний завод ELKON MOBILE MASTER-100 Lion, який може виробляти 85-100 м3/год. розчину. Таких обсягів вистачить для забезпечення масштабного будівництва або одразу кількох об’єктів у безпосередній близькості один від одного, що дозволить виключити витрати на транспортування бетону. Особливості конструкції заводу дають можливість безперешкодно організувати переміщення об’єкта на іншу ділянку (при необхідності).

Основні елементи заводу ELKON MOBILE MASTER-100 Lion розташовані на рамній конструкції з колісним шасі, яка для транспортування під’єднується до потужного тягача. Додаткові елементи, такі як силос і шнек для цементу, система завантаження інертних матеріалів та інші, можуть бути замовлені додатково і транспортовані за допомогою стандартних контейнерів довжиною 40 футів.

Монтаж виробничого заводу займе близько 2-3 днів, площа потрібна невелика. У комплекті передбачена кабіна оператора з пультом управління, а тому виробництво можна почати вже на наступний день, якщо проведені всі комунікації.

Робота в зимовий період

Щоб продуктивність та ефективність роботи не знижувалася у холодну погоду, для утеплення можна додатково замовити обшивку конструкції 3-шаровими «сендвіч-панелями» або встановити систему опалення, теплообмінники в бункерах і обладнати теплові центри.

Стандартна комплектація

  • Рамна конструкція на шасі;
  • Кабіна оператора;
  • Пульт керування;
  • Система дозаторів;
  • Система стисненого повітря;
  • Змішувач двовальний;
  • Бункер інертних матеріалів;
  • Конвеєр похилий;
  • Система зважування (електронна).

Розширити можливості виробництва можна, замовивши додатково: аксесуари і фільтр для силосу, сам силос для цементу, решітки для бункера, інше.

Управління процесом може здійснюватися у ручному режимі або дистанційно, за допомогою автоматичної системи управління, підключеної через мережу Інтернет. Крім того, можлива інтеграція з програмними пакетами «1С: Підприємство».

Комплектність поставки і характеристики

Теоретична продуктивність, м3/год. 100
Фактична продуктивність, м3/год. 85-90
Бункер для інертних матеріалів, м3 4×22,5
Вантажопідйомність конвеєра-дозатора, кг до 5000
Подача наповнювачів у змішувач конвеєр
Об’єм змішувача, л 3000/2000
Тип змішувача двовалковий
Дозатор цементу, кг до 1300
Дозатор води, кг до 600
Дозатор хім. добавок (2 шт.), л кожен 25
Система управління SIEMENS або ABB (ПЛК – ПК)
Цементний шнек, мм Ø273

Форма замовлення