02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Що потрібно, щоб купити якісний мобільний бетонний завод

Виробництво бетону на місці, де зводяться об’єкти, безумовно, прискорює будівництво, підвищує його рентабельність, економить час і кошти на доставку. Бетон — це той будівельний матеріал, без якого неможливо обійтися при зведенні будівель, споруд, габаритних споруджень та інших об’єктів. Маючи власний мобільний бетонний завод, будівельна компанія може збільшити свою продуктивність, що посприяє зменшенню термінів зведення об’єктів, і вже не потрібно буде «ламати голову» над тим, як на будмайданчик здійснити поставку бетонних сумішей.

Коли виникає питання, де краще купити мобільний бетонний завод, власники будівельного бізнесу починають пошук компаній-виробників. Вони починають порівнювати компанії з виробництва спеціалізованого обладнання, вивчати технічні можливості і сервіс, щоб купити завод вигідно.

Компанія ELKON має власне виробництво, розміщене на 4 фабриках, де встановлені сучасні роботизовані виробничі лінії з випуску не тільки основних частин обладнання, а й створення заводів із нуля.

Якщо Вам потрібен пересувний завод із виробництва бетону – тоді в особі нашої компанії Ви знайшли надійного партнера. ELKON – провідний виробник, який поставляє свою продукцію у більш ніж 100 країн по всьому світу. Обладнання компанії успішно експлуатується у Канаді, ПАР, Англії, Німеччині, Україні та інших країнах.

Є не одна перевага, чому працювати з нами вигідно, наприклад:

  • Експерти компанії, грунтуючись на досвіді своїх попередників і партнерів, вивченні сучасних технологій, створюють агрегати, комплектуючі, бетонні заводи, які відповідають високим стандартам сучасного будівництва. Будь-яка така пропозиція “під ключ”, тому завжди є вигідною для наших клієнтів.
  • Створювані нашими фахівцями мобільні бетонні заводи компактні, поміщаються на будмайданчику невеликої площі.

Кожен, у кого є будівельний бізнес, може відвідати наш офіційний сайт, де розміщений каталог продукції, що випускається фабриками ELKON. Уточнити технічні характеристики заводу, дізнатися яка його ціна або проконсультуватися як здійснюється доставка, можна безпосередньо у нашого консультанта.

Контактні номери телефонів, e-mail, форми зворотного зв’язку та адреса розміщені у нас на сайті.

Пропозиції компанії ELKON

Вашій увазі представляється ексклюзивна лінійка заводів із виробництва товарного бетону:

Назва Короткий опис
ELKON MOBILE MASTER-30 Eagle Є найбільш компактним серед усіх представлених заводів. Економічно вигідний, для невеликих будівельних об’єктів. Його продуктивність приблизно 30 м. кв/год.
ELKON MOBILE MASTER-150 Elephant Незважаючи на те, що цей завод вважається найбільш потужним, він зручний в експлуатації, потрібно близько 2 днів для його установки. Доцільно застосовувати при високих об’ємах виробництва — 4,5 м³  бетону під час одного циклу. Таку ефективність забезпечує примусовий змішувач двовалковий.
ELKON MOBILE MASTER-60 Різновид модельного ряду ELKON MOBILE MASTER-60 має 3 варіації – Panthera, Pegasus, Bear. Детально про їхні технічні характеристики можна дізнатися зі сторінок нашого офіційного сайту.

Завершують лінійку мобільних моделей ELKON MOBILE MASTER-100 Lion та ELKON MOBILE MASTER-135 Jaguar.

Для нас не має значення віддаленість від клієнта. За допомогою спецтехніки будь-який мобільний завод із виробництва бетону буде доставлений в обговорені з клієнтом терміни.