02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

З якою метою використовують вібропресувальне обладнання

Компанія ELKON безперервно працює над розширенням лінійки обладнання з виготовлення бетонних виробів. Такий будівельний матеріал, як бетон, є невід’ємною частиною будівельного процесу. Працюючи з 1975 року, істотно розширилася номенклатура устаткування, що випускається компанією. В результаті згуртованих дій кваліфікованих інженерів було розроблено унікальне вібропресувальне обладнання.

Наша пропозиція зацікавить будівельні компанії, які займаються виробництвом різноманітних виробів з бетону, що виготовляються за допомогою вібропресування, таких як тротуарна плитка, бруківка, бордюр, інших бетонних блоків.

Не витрачайте час на довгі пошуки компанії-виробника, адже можна багато порівнювати їх, виготовллені ними вібропреси, але так і не знайти тих, хто надає великий комплекс послуг. А ще, можна купити у них обладнання без надання гарантії, а потім шукати інші організації, які займаються сервісним обслуговуванням, постачають комплектуючі, ін.

Де купити обладнання для виробництва бетонів та вібропрес

ELKON — професійний виробник різноманітного обладнання для створення бетону. За час своєї діяльності компанія розширила регіон поставок, на даний момент поставляючи продукцію у більш ніж 120 країн світу.

Компанія ELKON — надійний постачальник, тому що:

  • має власне сучасне, високотехнологічне виробництво;
  • для виробництва будь-якого обладнання використовуються тільки високої якості комплектуючі, що поставляються зарубіжними партнерами;
  • інженери компанії розробляють будь-який виріб, спираючись на побажання клієнтів, критерії сучасних будівельних майданчиків, використовуючи сучасні, а також особисті напрацювання;
  • використовується технологія виробництва, яка відповідає європейським стандартам якості, а практично всі виробничі лінії автоматизовані, ін.

Для зручності клієнтів ми розробили сайт, де можна подивитися каталог готової продукції, а також знайти всю контактну інформацію – телефони, форму зворотного зв’язку, адресу, e-mail компанії. Якщо є запитання по роботі і комплектації обладнання, або бажаєте одразу замовити вібропрес – звертайтеся до нашого консультанта.

Технічні характеристики вібропресів, які випускаються компанією ELKON

ELKON пропонує різні серії обладнання. Їхня ціна безпосередньо залежить від технічної характеристики. На даний момент у каталозі нашої продукції представлено 2 різновиди вібропресувального обладнання:

Найменування Короткий опис
Однорядний вібропрес ELKOBLOCK-36S Фінансово вигідний, надійний, довговічний апарат вібропресування. Має 4-колонну конструкцію, що забезпечує безперервну роботу навіть при високоінтенсивному робочому навантаженні. Має датчики рівня, решітку з ворушителем, гідравлічний шибер, ін.
Багаторядний вібропрес ELKOBLOCK-36M Високопродуктивний, автоматизований вібропрес, за допомогою якого можна виготовити одно- / двоярусну плитку, бордюр із висотою до 500 міліметрів, бруківку, бетонний блок, ін.

За більш детальною інформацією звертайтеся до консультанта компанії або відвідайте наш сайт.