02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Не завжди є можливість використовувати міксер бетону, щоб подати розчин на потрібну відстань. У деяких випадках актуальніше застосовувати бетононасос – це дозволяє працювати навіть у складних умовах, на важкодоступних територіях.

Компанія ELKON більш ніж 40 років працює на ринку техніки з виробництва бетону, постійно розширює свої можливості, номенклатуру обладнання та інвестує у нові технології. Підтверджують успіх компанії численні клієнти з 110 країн по всьому світу, які замовляють мобільні і компактні заводи з виробництва бетону, бетонозмішувальні установки, силоси для цементу, рециркуляційні установки по утилізації бетонних відходів, а також насосні установки.

Під час розробки причіпних бетононасосів, для досягнення найкращих результатів, були застосовані сучасні методи проектування і моделювання, розглянуті новітні технологічні рішення і проаналізовані багато моделей схожих установок. Як результат – продуктивні, прості у використанні й ефективні насосні установки ELKOPOMP S45 і ELKOPOMP S60 займають сьогодні лідируючі позиції на ринку.

Особливості бетонного насоса ELKOPOMP S60

На єдиному колісному шасі встановлена ​​металева рама, на базі якої зібрані робочі механізми, які забезпечують подачу бетонного розчину по розбірному трубопроводу на відстань до 300 м і на висоту до 100 м. Робота забезпечується дизельним двигуном, а також потужною гідравлічною системою REXROTH, яка забезпечує безперервну подачу бетону. Максимальний тиск гідравлічної системи 300 бар, при цьому, згідно з теоретичними розрахунками, максимальний тиск бетону досягає 75 бар.

Регульований аксіально-поршневий мотор-насос під час подачі розчину на велику висоту дозволяє системі саморегулювати потужність подачі бетону.

Компактність бетононасоса, а також наявність колісного шасі з важільним кріпленням надають широкі можливості використання та транспортування, забезпечуючи при цьому економічність експлуатації та обслуговування. Надійний захист панелі управління від зовнішніх впливаючих факторів забезпечує тривалий термін її експлуатації, а автоматична система мастила продовжує термін служби обладнання.

Комплектність поставки і характеристики

Продуктивність, м3/год. 60
Відстань подачі, м

по вертикалі

по горизонталі

100

300

Діаметр циліндра, який подає, мм 180
Хід циліндра, який подає, мм 1400
Потужність дизельного двигуна, кВт 85
Тиск подачі бетону, бар 75
Максимальний гідравлічний тиск, бар 320
Система клапанів S-подібний клапан
Об’єм масляного бака, л 300
Об’єм паливного бака, л 80
Діаметр бетонної труби на виході, мм 125 (5.5″)
Габаритні розміри, мм 5000 x 1800 x 2200
Вага, кг 6050

Форма замовлення