02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Стаціонарне виробництво бетонного розчину легко організувати на базі заводу ELKOMIX-180 від компанії ELKON. Дана варіація забезпечує продуктивність до 160 м3/год. – середнє значення серед запропонованих моделей, але цього цілком достатньо для забезпечення безперервного високоефективного виробництва.

Все обладнання відрізняється високою технологічністю, але, при цьому варто відзначити простоту обслуговування, що не тільки полегшує процес роботи, але також здешевлює його.

Монтаж заводу і установка обладнання – відповідальний процес, але особливою складністю не відрізняється. Доставка деталей заводу виконується за допомогою транспортних контейнерів. Перед відправкою замовнику всі механічні з’єднання модульної конструкції перевіряються на виробництві і проходять передпродажну збірку, що гарантує відсутність затримок при складанні.

Простота обслуговування і монтажу, а також висока продуктивність – не єдині переваги бетонного заводу ELKOMIX-180. Експлуатувати завод можна в базовій комплектації або можна обговорити деталі при замовленні і забезпечити конфігурацію, яка в повній мірі відповідатиме вимогам замовника. Так, є можливість оснастити завод потужним змішувачем для виробництва рідкого бетонного розчину або обладнати для виробництва сухої суміші.

Бункери для інертних матеріалів також можна замовити під індивідуальні потреби. У базовій комплектації представлено 4 лінійно розташованих бункера по 30 м3 кожен, а також є можливість замовити від 3 до 6 (максимальна сумарна місткість 480 м3).

У комплекті також передбачені:

  • Компресор;
  • Система зважування;
  • Кабіна оператора;
  • Пульт керування.

Всі елементи встановлюються на опорну металоконструкцію, яку, при необхідності, можна утеплити, обладнати тепловими пунктами і встановити систему підігріву, опалення.

Комплектність поставки і характеристики

Змішувач двовалковий, л 6750/4500
Бункер інертних матеріалів, м3 4 х 30 *
Конвеєр похилий 26 ⁰
Дозатор води, кг до 1100
Дозатор цементу, кг до 2500
Дозатор добавок хімічних, л 2×50

* – можливе розширення за домовленістю із замовником

Форма замовлення