02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Найважливіша ланка бетонного заводу – силоси для цементу

Кожен завод із виробництва бетону комплектується різними агрегатами, механізмами і пристосуваннями. Під час виробництва необхідно забезпечити місце для зберігання цементу. Для цього призначені силоси для цементу.

Стрімкий розвиток будівельної галузі диктує свої правила, і навіть тим, хто безпосередньо займається будівництвом, вигідно купити бетонний завод. У такому випадку виробництво бетону здійснюється безпосередньо на будівельному майданчику. Це скорочує транспортні витрати, перебої з поставками, а також готовий бетонний матеріал завжди буде «під рукою».

Можна заздалегідь заготовити цемент та облаштувати склад для його зберігання. Для чого потрібен завод із виробництва бетону знає кожен забудовник, але мало хто цікавиться тим, як він працює і які у нього є важливі складові елементи.

Устаткування для створення бетонного заводу буває різне. Іноді при збільшенні об’ємів будівництва просто необхідно замінити на новий один із важливих складових заводу — силос під цемент.

Де купити, яка його ціна? Який обрати об’єм силосу для цементу? З якою компанією-виробником співпрацювати, щоб вигідно купити силос під цемент? Як бачите, питань, які можуть виникнути у замовників, чимало, і сьогодні ми на них відповімо.

Хто займається виробництвом силосів

Виготовлення силосів для цементу у компанії ELKON є одним із важливих напрямків діяльності. Компанія займається випуском ємностей для зберігання цементу з 2007 року. Для цього була виділена окрема виробнича лінія, розташована на площах однієї з 4 фабрик – ELKON-3.

Чому варто купити силос для цементу у компанії ELKON:

Короткий перелік переваг
1. ELKON займає позицію, яка лідирує на ринку з випуску заводів для виробництва бетонів, а також їх складових елементів. Продукція вже представлена більш ніж у 120 країнах.
2. Фабрика ELKON-3 має високоточне роботизоване оснащення, що забезпечує чіткість виробництва будь-якого виду ємності та інших складових.
3. Кожна ємність, допоміжний елемент, а також габаритні складові перед відправкою надійно упаковуються.
4. Інженерами компанії розроблені негабаритні збірні конструкції, що дозволяє здійснити транспортування одразу кількох силосів за допомогою стандартного 40-футового контейнера, ін.

Монтаж силосів для цементу здійснюється безпосередньо на будівельному майданчику замовника. Силоси можуть мати різний об’єм та комплектацію. Щоб з’ясувати деталі, дізнатися, як відбувається оплата чи зробити уточнюючі запитання – зв’яжіться з нашим консультантом. Контактна інформація розміщена у розділі “Контакти“.

Основна комплектація силосу

На відмінно оптимізованих виробничих потужностях фабрики ELKON-3 випускаються складові елементи силосу, які швидко збираються вже на будівельному майданчику замовника. Основні елементи силосу, такі:

  • фільтр;
  • бункер (бочка, ємність) для цементу;
  • пристосування, за допомогою якого проводиться завантаження силосу цементом;
  • система аерації;
  • насос для перекачування;
  • шнековий транспортер (шнек).

Дізнатися принцип роботи силосу, з’ясувати, як відбувається закачування цементу в силос, а також як здійснюється виробництво бетону можна у представника нашої компанії.