02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Останні роки спостерігається тенденція щодо збільшення обсягів будівництва. У зв’язку з цим пропорційно зростають потреби в застосуванні будматеріалів, що відповідають високим вимогам якості. З усього списку будівельних матеріалів лідируючу позицію зайняв бетон, який, безумовно, став тим незмінним компонентом, який застосовують у будівельному процесі.

Велика частина будівельних компаній, а також тих компаній, які виробляють товарні бетони, в прагненні бути конкурентоспроможними направляють свої інвестиції на придбання заводів із виробництва бетону. Такі рішення не приймаються поспіхом, зважуються всі «за» і «проти», як наслідок, з’являється необхідність у ретельному розгляді кожної найдрібнішої деталі перед інвестуванням.

Підвищений попит на заводи з виробництва бетону сприяє появі більшої кількості компаній-виробників, що випускають спеціалізоване обладнання. Компаніям, які вперше зіткнулися з вибором партнерів, потрібно знати деякі аспекти, що відіграють важливу роль при виборі виробника, врахувати фактори, які часто криються у деталях.

На світовому ринку чимало компаній із виробництва бетонних заводів. Зокрема, вони є на території Італії, Німеччини. Бажаючи придбати бетонний завод, багато хто вважає, що тільки там можна купити обладнання для заводу високої якості.

Однак, орієнтовно з 2000 років, бажаючи бути конкурентоспроможними, компанії-виробники з Італії та Німеччини почали переміщати свої виробничі потужності у ті країни, де недорога оренда, робоча сила. Часто для цих цілей вибирається Польща, Угорщина, Хорватія і, звичайно ж, Китай.

Найчастіше клієнти, купуючи бетонні заводи, навіть не припускають, що реально платять не за якість німецьких, італійських виробників, а за сумнівне китайське або таку ж, але інших виробників, якість.

Крім усього іншого, деякі недобросовісні виробники були помічені за прагненням вселити покупцям ідеї про те, що вони можуть заощадити, виготовивши самостійно верхні панелі, кришки бункерів інертних матеріалів, силоси для цементу – усіх важливих складових вузлів. Внаслідок цього, покупець отримує завод низької якості.

Щоб випускати бетонні заводи, у виробника повинні бути безперечні переваги:

  • накопичений технічний досвід;
  • тільки сучасні, високотехнологічні виробничі можливості;
  • культура виробництва, налагоджена роками;
  • відмінні умови для розробки, впровадження новітніх технологій.

Всіма перерахованими вище якостями володіє ELKON. На сьогоднішній день наше підприємство єдине і найбільше з усіх виробників бетонних заводів на території Туреччини, що володіє інтегрованими виробничими потужностями.

Із 2007 року компанія ELKON входить у ТОП-5 найбільших виробників заводів із виробництва бетону по всій Європі.

При проектуванні будь-якої складової частини заводу на підприємстві ELKON застосовуються передові графічні програми, потім елементи створюються за допомогою лазерної порізки. Використання передових технологій дозволяє отримати високу точність і якість під час виробництва.

Щоб виготовити деталі, які вимагають надточного виконання, на заводах ELKON були створені і застосовуються апарати, за допомогою яких можна без зусиль досягнути високоякісного виробництва. Дана апаратура знайшла своє застосування при виготовленні складових елементів, що використовуються у змішувачах, шнеках, а також силосах для цементу, бункерах для інертних матеріалів і конструкціях покриттів із металу.

Для проведення подальших операцій заготовки проходять хімічну очистку поверхні, проводиться їх грунтовка покриттями, стійкими до утворення корозії. Тільки після цього заготовки піддаються фарбуванню. Процес фінішного фарбування здійснюється у спеціальних кабінах.

Компанія ELKON пропонує для клієнтів стандартну послугу оцинкування, яка включена в загальну вартість. Відзначимо, що європейські заводи-виробники дану послугу пропонують окремо за додаткову плату. Для прикладу оцинковані частини це:

  • шасі для передавального конвеєра;
  • доріжки для ходьби;
  • сходові конструкції;
  • парапети;
  • люки, майданчики, які використовуються у технічному обслуговуванні;
  • різні види дозаторів для рідин (вода звичайна, із добавками).

Заводи ELKON на території Туреччини стали першими і єдиними, що володіють власною, унікальною технологією виробництва таких апаратів, як планетарний і двовалковий змішувач.

Також в ELKON налагодили випуск такого агрегату, як «регульований шнек напіввідкритого виду». Даний агрегат використовується у вбудованому силосі заводу з виробництва бетону MOBILE MASTER-60. Даний вид заводу категорії мобільний.

Крім цього, в ELKON вперше у світі була створена «система центрального мастила». Вона застосовується у всіх без винятку шнеках і входить у стандартну комплектацію всіх виготовлених заводів.