02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Стаціонарні заводи компанія ELKON почала виробляти з 1980 року. Всі вони відрізняються компактністю, простотою використання, легкістю доставки й установки, а також високою продуктивністю.

Усі перераховані вище якості зібрав у собі стаціонарний завод ELKOMIX-240, який має двовалковий змішувач, обсяг його становить 9000/6000 літрів. Для створення даної серії професійними інженерами компанії ELKON були вивчені новітні розробки та інформація про останні передові тенденції даної галузі.

Крім усього іншого, спеціалісти компанії під час створення ELKOMIX-240 – стаціонарний тип заводу, грунтувалися на досвіді своїх попередників. Понад 40 років інженери безперервно вдосконалювали, розробляли, винаходили нові технології, які успішно інтегрували у створення сучасних, що відповідають останньому слову техніки, заводів.

У ELKOMIX-240 встановлений бункер-накопичувач. Цей елемент виступає проміжною ланкою, де очікує попередньо зважену суміш для подачі до змішувача. Подається зважений матеріал одразу після того, як вивантажиться уже готова суміш.

Цей процес набагато скорочує тривалість виробничого процесу, що, в свою чергу, може гарантувати максимально ефективне виробництво заводу ELKOMIX-240.

До бункерів, де зберігаються інертні матеріали, пред’являються високі вимоги. Тому вони випускаються у різних конфігураціях — із трьома, чотирма, п’ятьма, шістьма відсіками, а при необхідності їх можна виготовити і з великою кількістю.

При створенні заводів із виробництва бетонів ELKOMIX-240 їх можуть комплектувати по-різному. Залежно від потреб, запитів Замовників він може мати одразу 2 змішувача, розташовані на одній платформі. При такому розміщенні збільшується виробнича потужність, а також з’являється можливість випускати одразу кілька видів бетону.

Експерти компанії ELKON проектували завод ELKOMIX-240, враховуючи, що він може встановлюватися на майданчику малої площі. Тому завод компактний, відрізняється відмінною мобільністю. Замовники можуть заздалегідь надати дані про габарити майданчика, позначити, які вона має особливості й інженерами буде розроблений завод з урахуванням переваг і вимог клієнта.

Управління ELKOMIX-240 може здійснюватися онлайн. Для цього необхідно тільки забезпечити безперебійний доступ до Інтернету. Купуючи ELKOMIX-240, замовник отримує:

  • високу виробничу ефективність і продуктивність;
  • простий монтаж – за рахунок того, що завод має модульну конструкцію;
  • комфортну експлуатацію, простоту в обслуговуванні з низькими експлуатаційними витратами та ін.

При необхідності ELKON надасть у найкоротші терміни гарантійне, післягарантійне обслуговування.

Комплектність поставки і характеристики:

Теоретична продуктивність, м³/год. 240
Фактична продуктивність, м³/год. 240
Бункери для інертних матеріалів, м³ 4 x 30
Конвеєр-дозатор (рівень вантажопідйомності), кг 2 x 6600 / 13200
Подача у змішувачі заповнювача конвеєр
Величина об’єму змішувача, л 9000 / 6000
Тип змішувача двовалковий
Дозатор цементу, кг 3200
Дозатор води, кг 1800
Дозатор для хімічних сумішей, л 2 x 50
Управління SIEMENS or ABB
Шнек для цементу, мм 323

Форма замовлення