02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Про компанію, яка впровадила рециклінг у своє серійне виробництво

Зараз у всьому світі на слуху питання — як захистити навколишнє середовище від негативного на неї впливу. Компанія ELKON також не обходить стороною гострі питання сучасності, розробляючи бетонорозчинозмішувальні заводи. Рециклінг бетону вже відмінно зарекомендував себе і вважається сучасним, ефективним методом, що дозволяє переробляти бетонні відходи.

Процес повторної переробки дозволяє отримати сировину для вторинного використання. Утилізації відходів приділяється особлива увага. Вивчивши досвід своїх іноземних партнерів, а також спираючись на власні розробки, нашими інженерами була створена спеціальна установка, за допомогою якої відбувається утилізація залишку бетонних сумішей.

Обладнання для рециклінгу бетону, яке випускається нашою компанією відповідає всім європейським стандартам, дозволяє отримати вторинну сировину для подальшого виробництва будівельного матеріалу. Процес виробництва установки, за допомогою якої відбувається переробка відходів, здійснюється на одній із 4 фабрик. Компанія ELKON організувала своє виробництво на площі, що займає близько 65 000 кв. м.

Продукція ELKON знайома у більш ніж 100 країнах світу, адже вона має важливі переваги, на які замовники звертають особливу увагу:

  • Кожен завод — сучасний, а продукція, яка випускається має гарантію якості від виробника.
  • На заводах встановлені автоматизовані виробничі лінії, використання яких практично виключає помилки.
  • Фахівцями компанії була розроблена система контролю якості продукції, яка випускається на кожному важливому етапі.
  • Обов’язково здійснюється тестування уже готових установок.

Якщо Ви хочете дізнатися детально, як проходить регенерація відходів, як використовувати відходи залишкового бетону чи хочете з’ясувати вартість установки ERCYL-10 – зв’яжіться безпосередньо з нашим консультантом.

Для зручності клієнтів нами був розроблений сайт, де розміщена інформація про діяльність компанії ELKON, усі контактні дані, а також каталог продукції, що випускається.

Купити установку, за допомогою якої здійснюється рециклінг бетонних відходів – це означає зробити свій внесок у захист навколишнього середовища, а також забезпечити зниження собівартості розчину, ціна якого стане значно нижчою при використанні вторинної сировини.

Основні принципи роботи ERCYL-10

Отримати повторний будівельний матеріал можна, використовуючи поблизу основного обладнання сучасну установку з рециклінгу ERCYL-10. Вона має нескладний принцип роботи, який складається із кількох основних етапів:

Як здійснюється рециклінг
1. Вивантаження залишкового бетонного розчину в порожнину приймального бункера. Після, за допомогою шнекового механізму, відбувається подача для промивання відходів бетону. Промивається бетон водою, за допомогою якої вимиваються легкі складові.
2. Отриманий розчин крізь відвідну трубку подається до рециркуляційного басейну. Завдяки агітатору бетонна суміш знаходиться в однорідному стані, без утворення цементного осаду.
3. При необхідності проводиться подача “цементного молочка” у змішувач. Інертні матеріали, які осіли на дно, вивантажують за допомогою шнекового механізму. Для відходів обладнаний відсік, із якого отримана суміш переміщається у бункер заводу з виробництва бетону.

Продаж заводів із виробництва бетонів, установок рециклінгу найчастіше здійснюється великим будівельним підприємством або компаніями, які виробляють товарний бетон – усі вони завжди залишають позитивні відгуки про продукцію ELKON.