02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Бетонозмішувачі: навіщо потрібні, де замовити

Основою виробництва бетону є бетонозмішувачі. Який буде тип бетону, що випускається, залежить від принципу роботи такого механізму, як змішувач, а також від характеристики роботи обладнання з виробництва бетону.

Компанія ELKON комплектує бетонні заводи різними бетонозмішувачами, усі види яких характеризуються високою якістю, надійністю та забезпечують високі показники продуктивності виробництва. Якісний бетонозмішувач — це основа заводу з виробництва бетону.

На ринку будівельного обладнання виробники пропонують різні ціни на змішувачі. І перш ніж купити це обладнання, потрібно вивчити його основні характеристики, а також знайти надійну компанію-виробника, що надає гарантію не лише на комплектуючі, а й на всю продукцію, що випускається.

Витрачати час на пошуки такої компанії немає необхідності. Якщо Ви все ще не знаєте де купити бетонозмішувач – звертайтесь до нас, до офіційних представників компанії ELKON, яка професійно займається випуском обладнання з виробництва бетону. На нашому сайті розміщений каталог готової продукції. Відвідавши його, кожен зможе самостійно визначити, який купити змішувач для бетону.

Ми пропонуємо своїм клієнтам продукцію всесвітньо відомої торгової марки. Вона вже представлена на будівельних ринках у більш ніж 120 країнах.

Є беззаперечні причини, за якими варто почати співпрацювати саме з нами:

  • у нас можна замовити будь-яке обладнання для виробництва бетону;
  • ELKON має власні, ексклюзивні розробки, які відповідають високим європейським стандартам;
  • будь-який пристрій, що випускається на заводах компанії має гарантію якості від виробника;
  • виробничі лінії оснащені автоматизованим обладнанням високої точності, що дозволяє виключити помилки, викликані людським фактором, ін.

Сумніваєтеся, який тип змішувача підійде для Вашого виробництва? Зайдіть на наш офіційний сайт. У розділі “Контакти” Ви знайдете інформацію, яка допоможе швидко зв’язатися з нашим представником – контактні номери телефонів, адреса електронної пошти. Ми впевнені, що Ви зможете залишити тільки позитивні відгуки після спілкування з нашими консультантами.

Які різновиди бетонозмішувачів пропонує компанія ELKON

Ви можете вибрати примусовий агрегат тарілчастий, двовалковий або планетарний.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам такі різновиди бетонозмішувачів:

Назва Короткий опис
Бетонозмішувач двохвальний (двовалковий) Цей вид змішувача гравітаційної дії. Гравітаційні типи дозволяють виготовити наджорсткий і надважкий бетон. Використовуючи гравітаційний бетонозмішувач, можна отримувати високу однорідність бетонного розчину. Конструкція кожного робочого механізму дозволяє уникати розшарування всіх компонентів, що входять до складу бетону. Він має сталевий корпус, внутрішню бічну броню, виготовлену з високоміцної сталі та ін.
Бетонозмішувач планетарний Планетарного типу змішувачі примусової дії найбільше підходять, коли потрібно виготовити надважкий бетон. Він ефективно перемішує, з його допомогою розчин виходить однорідним, завдяки встановленим ущільненим перемішуючим елементам безперервної дії. При розробці цього обладнання виробник зробив акцент на показниках надійності та міцності, застосувавши сталь для обшивки корпусу, використавши високоміцну зносостійку внутрішню броню, ін.
Бетонозмішувач тарілчастий Ще один варіант апарату примусового типу. Він простий, але дуже ефективний у роботі. З його допомогою створюється середньомарочний бетон. Підійде замовникам, які займаються випуском товарних бетонів.

Дізнатися, як здійснюється доставка, уточнити детальну конфігурацію бетонозмішувачів, їхню вартість можна безпосередньо у представника нашої компанії.