02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Скипова подача

Конвеєрна подача

Як вибрати компактний бетонний завод? Де знайти надійного виробника?

Висока рентабельність під час будівництва досягається різними засобами, один із них – застосувати високотехнологічне, компактне обладнання, якісний матеріал і допоміжні установки, які дозволяють економити. Використовувати компактний бетонний завод — відмінна можливість реалізувати поставлену мету.

На сьогоднішній день купити обладнання для бетону не вимагає особливої складності, однак, не кожен постачальник до процесу створення бетонного заводу підходить творчо, враховує найдрібніші нюанси і розробляє власні лінійки цієї важливої у будівництві ланки.

Компанія ELKON пропонує компактні бетонні заводи власної розробки з 1975 року, почавши свою діяльність як підприємство з випуску конвеєрних установок та іншого допоміжного обладнання для приготування бетону. Із року в рік кваліфіковані інженери намагалися їх модернізувати, розробляли абсолютно нове обладнання, щоб поліпшувалася продуктивність, зменшувалась витрата матеріалів, а також практично виключалося втручання людини в процес замісу бетону.

Завдяки накопиченому досвіду фахівцями розроблені компактні бетонні заводи:

  • зі скиповим підйомником: ELKOMIX-35 Quick Master, ELKOMIX-60 Quick Master, ELKOMIX-120 Quick Master, ELKOMIX-135 Quick Master;
  • із похилою конвеєрною стрічкою: ELKOMIX – 90 Quick Master, ELKOMIX – 200 Quick Master, ELKOMIX-135 Quick Master, ELKOMIX-60 Quick Master, ELKOMIX-120 Quick Master.

Їхній продаж здійснюється нами по всій території України. Для наших замовників завжди можлива поставка запасних деталей. За довгі роки роботи у різних країнах уже були відкриті представництва ELKON, а також склади запасних частин.

Якщо Ви хочете дізнатися більше про те, що з себе представляє компактна бетонозмішувальна установка, тоді відвідайте сайт нашої компанії «Майстер Нових Технологій» – офіційного представника ELKON в Україні. Там же Ви знайдете контактні дані для особистого спілкування з нашим консультантом. При необхідності наш фахівець підкаже, яке обладнання допоможе налагодити ефективне виробництво бетону. Цікавить ціна? Скористайтеся формою зворотного зв’язку на сайті, контактними телефонами або надішліть запит на електронну пошту.

Деякі приклади компактних бетонних заводів

Для початку відзначимо, що всі розроблені компанією ELKON компактні заводи з виробництва бетону швидко монтуються на будівельних майданчиках. Доставка можлива наземним або водним транспортом, вона економічна, оскільки, наприклад, розібраний компактний завод ELKOMIX-35 Quick Master може поміститися у відкритий 40-метровий контейнер. Установка заводів у залежності від моделі займає від 3 днів до тижня.

На прикладах розглянемо основні характеристики:

Вид заводу Короткий опис характеристик
Компактний бетонний завод із конвеєрною подачею ELKOMIX-60 Quick Master Завод має похилий конвеєр подачі, довжина якого 12,5 метрів. Крім цього, він оснащений змішувачем, системою дозаторів бетонної суміші, системою зважування інертних матеріалів, опорною конструкцією, ін.
Компактний бетонний завод зі скиповою подачею ELKOMIX-60 Quick Master Цей завод має змішувач об’ємом від 1000 до 1500 л, скип / похилий конвеєр із такими характеристиками 1,3 м.кв, 12,5 метрів відповідно. Також на ньому розміщені дозатори, за допомогою яких здійснюється подача різних добавок, води або подається суміш. Є бункер, де зберігається інертний матеріал. Він може бути лінійним або хрестоподібним, ін.

Незалежно від того, який Вам потрібен завод – зі скипом чи з похилим конвеєром, їх можна додатково укомплектовувати допоміжними пристроями.