02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Системи закачування і подачі цементу від компанії-виробника ELKON

Із 1975 року ELKON створює сучасне бетонне обладнання. Професійна команда досвідчених інженерів уже розробила не одну бетонну установку, а однією з новітніх розробок є системи закачування і подачі цементу. У технології виробництва застосовувалися власний досвід і напрацювання співробітників компанії ELKON.

Для створення будь-якого типу продукції використовується досвід попередників, які понад 45 років працювали, створюючи унікальні комплексні рішення, спираючись на відгуки та побажання замовників. Сучасний бетонний завод має відповідати високим стандартам, таким як:

  • доставка на будівельний майданчик, на територію будь-якого іншого об’єкта не повинна бути дорогою та працезатратною;
  • завод повинен випускати бетонний матеріал будь-якого типу;
  • мати можливість відвантажувати готовий матеріал у мішках;
  • бути легкорозбірним, що прискорює монтаж на будмайданчику;
  • при необхідності доукомплектовуватися допоміжними пристроями, пристосуваннями та агрегатами, наприклад, такими як система аерації, ін.

Ми пропонуємо системи завантаження і вивантаження цементу розробки компанії ELKON. Дізнатися докладніше, як здійснюється вивантаження і завантаження цементу подібними агрегатами можна зі сторінок сайту або зателефонувавши нашому консультанту.

Знайти контактну інформацію буде не складно — вся вона розміщена у розділі «Контакти». Спілкуючись із консультантом, Ви можете дізнатися все про те, навіщо необхідне хопер-розвантаження, як вивантажувати у цементовоз готову сировину, в яких цементних силосах краще зберігається матеріал, які ще пристосування застосовуються для перевантаження цементу, ін.

За допомогою яких агрегатів проводиться переміщення цементу

Щоб спростити і прискорити роботу, звести до мінімуму застосування людської праці, компанія ELKON розробила спеціалізований розвантажувач (установку), за допомогою якого здійснюється вивантаження і завантаження цементу. У нас представлено 4 варіації таких систем:

Найменування Короткий опис
Система вивантаження і пневмоподачі з-під хоперів Продуктивність 600 т/год. Установка оснащена приймальним бункером (його розташовують безпосередньо на залізничному полотні знизу вагонів-хоперів), є шнек завантаження цементу (із його допомогою відбувається подача цементу з приймального бункера під впливом повітря), компресор, а також панель управління. Додатково може бути встановлена телескопічна завантажувальна станція, ін.
Шнекова система подачі з біг-бегів або мішків Дана система користується попитом у замовників, яким краще для зберігання цементу використовувати біг-беги. Розвантаження проводиться за допомогою обладнання високої якості, легкого в експлуатації та економічного. Система оснащена приймальним бункером з ножами, шнековим конвеєром, панеллю управління. Шнекова система забезпечує подачу одразу в кілька або один силос. Цемент поставляється на будмайданчик упакований у мішках, які можна одразу відправляти для зберігання на склад.
Система подачі з біг-бегів або мішків Цікава для замовників, яким краще вивантажувати цемент із м’яких контейнерів (мішок, біг-бег). Крім цього, система оснащена пневмоємністю, компресором, спеціальним пристосуванням для підйому мішків, панеллю управління.
Телескопічний завантажувач для цементовоза Дана розробка вивантажує цемент із силосів безпосередньо в автоцементовоз. Передача відбувається без втрат, швидко, завдяки конструктивним особливостям, про які детально можна дізнатися на нашому сайті.