02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Компанія ELKON постійно розширює номенклатуру продукції, застосовуючи сучасні технологічні рішення для досягнення найкращого результату. Швидко установлюваний Компактний бетонний завод ELKOMIX-120 Quick Master – яскравий приклад новинок компанії. Він об’єднує у собі переваги аналогічних, але більш ранніх моделей, а також забезпечує високу продуктивність процесів.

Мобільні об’єкти, такі як Компактний завод ELKOMIX-120 Quick Master, дозволяють значно заощадити на підготовці ділянки до монтажу – не потрібен спеціальний фундамент і скиповий приямок, збірка і монтаж елементів об’єкта відносно прості і швидкі, що виключає необхідність найму спеціалізованої бригади. А доставка бетонного заводу може бути реалізована за допомогою стандартних транспортних контейнерів, що знижує витрати на транспортування.

Нововведення у Компактному бетонному заводі ELKOMIX-120 Quick Master

Завод оснащений двовалковим змішувачем, об’єм якого 3000/2000 л, при цьому система подачі рідини примусова – це дозволяє підвищити продуктивність, у тому числі, бетону жорстких марок. Таким чином, продуктивність заводу може коливатися від 85 до 105 м3/год.

Стандартна комплектація дозволяє ефективно і безперешкодно організовувати виробничий процес вже після установки. Із моменту доставки для монтажу об’єкта знадобиться близько 5 днів, а значить, вже максимум через тиждень робота на об’єкті «буде кипіти».

При необхідності, стандартну комплектацію можна розширити, передбачивши необхідне обладнання, а також системи опалення та утеплення для проведення робіт на територіях із суворим кліматом, або для роботи у зимовий час.

Комплектація при поставці

  • Опорна металоконструкція.
  • Змішувач двовалковий. Змащування опор валів виконується, надійність роботи забезпечується низьким зносом сальників валу.
  • Лінійні бункери для інертних матеріалів (4х20 м3 і 4 * 30 м3), об’єм яких може бути збільшений при індивідуальній домовленості з замовником.
  • Система дозаторів (для води, цементу, хімічних добавок, наповнювачів).
  • Компресор і пневматична система.
  • Підйомник скиповий із ковшем для інертних матеріалів (2,3 м3) або стрічковий конвеєр.
  • Система зважування електронна на тензодатчиках і перетворювачах.

Комплектність поставки і характеристики

Теоретична продуктивність, м3/год. 120
Фактична продуктивність, м3/год. 85– 90
Бункери для інертних матеріалів, м3 лінійні 4×20 або 4×30
Максимальна вантажопідйомність конвеєра-дозатора, кг 5000
Об’єм змішувача, л 3000/2000
Цементний шнек, діаметр, мм 273
Дозатор цементу, кг 1300
Дозатор води, кг 600
Дозатор хім. добавок, л 2×25
Система управління SIEMENS або ABB (ПЛК – ПК)
Компресор у комплекті
Подача наповнювачів у змішувач скиповий підйомник / стрічковий конвеєр
Кабіна оператора у комплекті (інтегрована)
Тип змішувача двовалковий

Форма замовлення