02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Більш ніж 45 років компанія ELKON займається розробкою високотехнологічних заводів для виробництва бетону, а також систем, установок, допоміжних механізмів та елементів для допоміжного обладнання. Великий досвід, прагнення до вдосконалення, нововведень, використання нових знань експерти застосовують при розробці усіх компонентів будівельної техніки.

На всіх виробничих лініях чітко дотримується технологія, а до якості продукції, що випускається пред’являються високі вимоги. Продукція ELKON відома, доступна і, що важливо, проста в установці та обслуговуванні.

Фахівцями ELKON надається Замовникам весь спектр послуг – від монтажу до сервісного обслуговування. Віддалений доступ до будь-якого проданого заводу дозволяє налагодити роботу навіть при мінімальному збої. Даний процес здійснюється за допомогою Інтернету та спеціально розробленого програмного забезпечення.

Будь-яка система, якою комплектуються заводи ELKON, розроблена з метою спростити роботу, зробити її більш точною, такою, щоб мінімізувати втручання людини. Практично весь виробничий процес автоматизований.

Для вивантаження цементу, що зберігається в силосах, застосовується телескопічний завантажувач ELKON. З його допомогою подача готового цементу до цементовозу здійснюється швидко, точно, без втрат. Телескопічний завантажувач для цементу має спеціальну опорну конструкцію. Вона сконструйована таким чином, щоб був забезпечений вільний доступ спецтехніки до того місця, де відбувається відвантаження готової продукції, а спеціальний пристрій встановлено для точного, швидкого відвантаження.

У телескопічної системи від компанії ELKON є вбудований фільтр – допоміжний елемент, що забезпечує зниження викиду пилу від сухого цементу при відвантаженні.

Подача цементу відбувається за допомогою пневмокамерного насоса, який працює за допомогою розпилення у спеціальній, невеликих габаритів камері, куди подається стиснене повітря. Під дією тиску суміш розподіляється по трубопроводу (швидкість розподілу має постійне значення).

Для роботи із сухим цементом може бути встановлений самовсмоктуючий або бункерний насос. У самовсмоктуючому типі встановлена примусова система, за допомогою якої подається сировина. Пневмокамерний вид працює за допомогою перекачування сировини. Який із цих двох варіантів буде встановлений на телескопічному завантажувачі, вирішується у кожному конкретному випадку, виходячи із запитів Замовників, а також характеристик продукції, що випускається.

Дані різновиди насосів можна застосовувати для матеріалів, показник вологості яких не повинен бути більш ніж 6%, а розмір фракції – від 0,01 до 4,5 міліметрів (ідеально підходять для цементу, гіпсу, шлаку, доломітових сумішей, алебастру, різних добрив, металургійних концентратів та ін.).

Крім цього, зворотний конус системи оснащений індикатором, який контролює робочий процес, а також показує, наскільки заповнений цементовоз. Так, коли цементовоз заповнений по максимуму, відбувається підйом телескопічного завантажувача. У такому положенні цистерна цементовоза заповнюється рівномірно. Управління завантажувачем здійснюється за допомогою панелі управління.

Форма замовлення