02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Із 1975 року компанія ELKON працює на благо своїх Замовників, створюючи бетонні заводи високої якості. Під час виробництва застосовується сучасне високоточне обладнання, впроваджуються інноваційні технології, на кожному етапі здійснюється контроль якості. У ELKON працюють для комфорту Замовників, пропонуючи вищої якості бетонні заводи з гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Обладнання, яке виготовляється на виробничих потужностях, відрізняється високотехнологічністю й універсальністю – і це привабливо для інвесторів.

Переваги ELKON безперечні:

 1. Фабрики ELKON — одні з тих не багатьох у світі, де застосовується інтегроване виробництво заводів із виробництва бетонів. Кожен етап виробництва підлягає контролю. Це гарантує високу якість обладнання, що випускається.
 2. В ELKON впроваджені нові системи, що дозволяють звести до мінімуму людські помилки під час виробничого процесу. Виробничі лінії роботизовані, автоматизовані, використовуються високоточні форми, застосовується технологія різання лазером та ін.
 3. Відмінною рисою ELKON стало сервісне обслуговування. Штат відділу з обслуговування клієнтів укомплектований співробітниками, які володіють іноземними мовами. Україномовні клієнти можуть спілкуватися з одним із 15 співробітників, які досконало володіють українською мовою. Усі без винятку фахівці завжди готові до діалогу — відповідати на питання, консультувати замовника.
 4. ELKON — підприємство, одне з перших, яке впровадило у роботу передові технології. Будь-яка проблема, що виникла у Замовника, легко вирішується за допомогою комп’ютерних технологій — дистанційно. Для цього необхідний тільки стабільний зв’язок з Інтернетом.
 5. У ELKON для захисту бетонного виробництва розробили і впровадили системи, що захищають від некваліфікованих співробітників під час експлуатації заводу.
 6. У ELKON відповідально підходять до вирішення завдань замовників, стежать за тим, щоб придбані бетонні заводи працювали безперебійно. За більш ніж 40-річну роботу на ринку, накопиченому за ці роки досвіду і великим виробничим потужностям, у компанії ELKON істотно розширилася географія поставок запасних деталей по багатьох країнах світу. У деяких із них, де широко представлені заводи з виробництва бетону ELKON, уже зараз існують склади із запасними частинами.
 7. Інтегроване виробництво ELKON дозволяє надавати реальну гарантію. Кожна частина бетонного заводу виготовляється на виробничих потужностях власних фабрик ELKON. Саме з цієї причини компанія бере на себе гарантійні зобов’язання з обслуговування, ремонту обладнання. Гарантія поширюється як на заводи цілком, так і на окремі їх комплектуючі. У компанії оперативно реагують на будь-який запит замовника, пов’язаний з гарантійним, післягарантійним або будь-яким іншим видом ремонтних робіт, у тому числі незначним. У найкоротші терміни будуть поставлені комплектуючі або відправлені фахівці для здійснення сервісного обслуговування.
 8. У ELKON розуміють, що покупка заводу з виробництва бетону – велика інвестиція. З цієї причини фахівцями компанії розроблені системи, що дозволяють зменшувати витрати, тобто, конструктивно заводи спроектовані так, щоб мінімізувати витрати замовників для підготовки майданчика, де буде встановлюватися завод.
 9. В ELKON беруться за розробку будь-якої складності спецпроектів. Багаторічний досвід, наявність сучасних технічних можливостей і новітнє обладнання дозволяють розробляти унікальні проекти, навіть якщо Замовник має нестандартні побажання.
 10. Компанія проводить монтажні, пусконалагоджувальні роботи безкоштовно.
 11. Разом із бетонним заводом замовник отримує технічну документацію, програму управління кількома мовами (російська, англійська, турецька та ін.).