02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Початок діяльності компанії ELKON, відомої сьогодні в 110 країнах, покладено в 1975 році. За 45 років успішної діяльності виконано чимало роботи в напрямку розвитку виробництва, освоєння нових технологій, розширення номенклатури виготовленого обладнання.

Сьогодні виробничі потужності компанії вражають — 4 фабрики загальною площею 65 000 м2 займаються виробництвом високотехнологічного якісного обладнання, що відповідає міжнародним стандартам. Підприємства оснащені сучасним обладнанням, для розробки нових пристроїв та установок застосовуються передові рішення галузі.

Найбільш складні і відповідальні роботи виконуються на автоматизованих роботизованих лініях високої точності, які давно стали невід’ємною частиною виробництва – без високоточної формовки, гнуття і лазерного різання складно уявити роботу підприємств компанії. Для захисту металу від зовнішніх факторів використовується оцинковка і ретельне фарбування деталей епоксидними покриттями з подальшим сушінням у спеціалізованих камерах.

Саме відповідальний підхід до виконання кожного етапу і застосування інноваційних технологій є відмінною рисою компанії ELKON. Це дозволило не тільки вийти на міжнародний ринок, а й зайняти лідируючі позиції у галузі. Обсяги продукції, що випускається, в декілька разів перевищують показники конкуруючих фірм.

Багато в чому компанія ELKON є новатором і відкриває нові напрямки для розвитку. Саме завдяки наполегливій праці та креативності висококваліфікованих фахівців компанії ELKON сьогодні світ знає про таке обладнання, як: мобільні, приоб’єктні, компактні заводи з виробництва бетону, рециклінгові установки та інше.

Серед широкого списку продукції компанії можна побачити не тільки бетонні заводи, а й спеціалізоване обладнання:

  • причіпні бетононасоси,
  • силоси для цементу,
  • системи подачі цементу,
  • вібропресувальне обладнання,
  • системи подачі бетону,
  • спеціальні бетонні заводи для виготовлення виробів із з/б, бетонних стінових панелей, пустотних плит перекриття, шпал, тротуарної бруківки, бордюрів, труб.

Розробки відділу інновацій ELKON є активно застосовуваними запатентованими технологіями, що в черговий раз свідчить про успіх.

На сьогоднішній день продукція компанії поставляється у 110 країн світу, представництва відкриті у таких країнах, як: Україна, Росія, Великобританія, Угорщина, Польща, Сербія, Румунія, Словаччина, Чехія, Туніс, Алжир, ПАР. Крім того, функціонує філія у Казахстані. Єдиним офіційним представництвом ELKON в Україні є компанія “Майстер нових технологій”.

Також компанія ELKON пропонує клієнтоорієнтований післяпродажний сервіс – при необхідності, запчастини, консультація та послуги спеціаліста з ремонту, а також обслуговування обладнання будуть надані у найкоротші терміни. Мережа сервісного обслуговування компанії діє в різних, навіть віддалених, куточках світу.

Якість всієї продукції компанії відповідає стандартам і підтверджено міжнародними сертифікатами.