02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Для організації ефективного виробництва бетону у великих кількостях не обов’язково будувати стаціонарний завод, досить потужного компактного бетонного заводу, такого, як ELKOMIX-135 Quick Master виробництва компанії ELKON.

Компактний бетонний завод ELKOMIX-135 Quick Master розроблявся провідними інженерами компанії і вперше був представлений у 2014 році. Затребуваною модель роблять оптимальне співвідношення габаритів заводу, продуктивності та комплектації. До того ж об’єкт легко транспортується за допомогою стандартизованих вантажних контейнерів, як по суші, так і по воді. Для монтажу обладнання та опорної конструкції не потрібна складна техніка й особливі навички.

Стандартну комплектацію заводу, яка дозволяє оперативно приступити до виробництва безпосередньо після установки, можна розширити.

Варіанти комплектації

Для роботи у холодну пору року варто додатково замовити опалювальну систему і теплові центри, де будуть підігріватися інертні матеріали, що входять до складу бетонного розчину. Крім того, актуальною буде утеплена обшивка опорної металоконструкції. Це може збільшити об’єм робіт і часові рамки на збірку і монтаж об’єкту, але забезпечить безперешкодну безперервну роботу в майбутньому навіть у холодну пору року.

Фільтри й аксесуари для силосу, склад (силосу) і шнек для цементу, а також решітки над бункерами доступні для додаткового замовлення.

Базова комплектація

 • Змішувач – двовалковий, об’ємом 4500/3000 літрів із редукторним приводом від італійської компанії BONFIGLIOLI, обладнаний двома двигунами потужністю 55 кВт кожен. Для зручності обслуговування оснащений люком, оцинкованими кришками і системою вимикачів.
 • Лінійні бункери інертних матеріалів – 4×20 м3 або 4×30 м3, але при необхідності об’єм може бути збільшений.
 • Скиповий підйомник (1,3 м3) або конвеєрна стрічка;
 • Система подачі стисненого повітря, організована на базі компресора фірми HERTZ, пневматичної системи, а також системи клапанів і поршнів.
 • Дозатори:
  • Води
  • Цементу
  • Хімічних добавок
  • Заповнювачів

Комплектність поставки і характеристики

Теоретична продуктивність, м3/год. 120
Фактична продуктивність, м3/год. 110
Бункери для інертних матеріалів, м3 лінійні 4×20 або 4×30
Вантажопідйомність конвеєра-дозатора, кг до 6600
Подача наповнювачів у змішувач скиповий підйомник / конвеєрна стрічка
Об’єм змішувача, л 4500 / 3000
Тип змішувача двовалковий
Дозатори, максимальна місткість:
            цементу, кг 1600
            води, кг 900
            хім. добавок, л 2×25
Система управління SIEMENS або ABB (ПЛК – ПК)
Компресор у комплекті

Форма замовлення