02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Компанія, яка починала свою діяльність як невелике підприємство з виробництва конвеєрів, сьогодні лідер галузі і займається виробництвом обладнання на 4 фабриках у передмісті Стамбула. Кожна із них вражає своїми масштабами, а загальна площа виробничих площ становить 65 000 м2.

Великих успіхів у реалізації та вдосконаленні виробничих процесів вдалося досягти завдяки чітко сформульованим принципам, яким компанія слідує з моменту свого існування:

  1. Проведення фундаментальних наукових досліджень і розробок;
  2. Адаптація та впровадження інновацій у виробничий процес;
  3. Активне застосування автоматизації виробничого процесу;
  4. Застосування роботизації, комп’ютерних технологій.

Відмінною рисою компанії ELKON є інтегроване виробництво, що забезпечує високу якість і надійність – усі процеси, починаючи з розробки аж до контрольних випробувань, проводяться на фабриках ELKON.

Для виробництва обладнання застосовуються автоматизовані вузли і лінії, роботизована техніка. Все це виконується з метою зменшити людський фактор, а також підвищити точність виконуваних робіт, їх якість і надійність кінцевого продукту.

Активні заходи по введенню роботизованих ліній проведені в 2011 році, коли було встановлено 8 роботизованих автоматів для проведення зварювальних робіт у процесі виробництва силосів, бункерів, шнеків, корпусів змішувачів.

Для підтримки статусу провідного виробника галузі потрібно не просто відповідати очікуванням, а й перевершувати їх. Тому для поліпшення експлуатаційних характеристик автоматизоване обладнання також застосовується на лініях нанесення покриттів – епоксидні складові норвезького виробництва для захисту попередньо оцинкованого металу від корозії. Особлива увага приділяється дозаторам хімічних добавок, платформам для техобслуговування, сходам, конвеєрним шасі, оглядовим люкам і парапетам.

Крім деталей і вузлів, виготовлених на базі власних підприємств, у розробках ELKON застосовуються високоякісні комплектуючі провідних світових компаній Італії, Німеччини, Швейцарії, Норвегії, Франції та Англії. Налагоджені відносини з постачальниками дозволяють оперативно і якісно виконувати складання обладнання.

Незважаючи на високі досягнення, фахівці компанії завжди прагнуть до розвитку і постійно вдосконалюють технологічні процеси, впроваджують інновації та розробляють нове обладнання, яке вже сьогодні налічує лінійку з 50 різних моделей бетонних заводів, ряд моделей силосів для цементу, вібропреси, причіпні бетонні насоси, рециклінги та інше обладнання.