02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Бетононасоси: хто випускає і кому потрібні

В цілому всі бетонні роботи можна проводити на будмайданчику. Для цих цілей застосовується різна техніка, яка подає бетон, та установки. Який пристрій використовувати – вирішується замовниками. Бувають випадки, коли доцільно застосувати бетононасос.

Подача бетононасосом актуальна там, де будівництво здійснюється на важкодоступних ділянках. Техніка, яка подає бетон, відрізняється від інших бетонних установок своїми невеликими габаритами і відмінною мобільністю, що дозволяє встановити її там, де не проїде великогабаритна будівельна техніка.

Говорячи іншими словами, застосовувати це обладнання доцільно тоді, коли потрібно працювати там, де складні і навіть важкі умови експлуатації. Така техніка, що подає бетон, дозволить підвищити продуктивність, забезпечить безперебійний будівельний процес.

Бетонні насоси пропонують різні виробники, їх вибір великий, але, перш ніж купити цю установку, потрібно з’ясувати важливі фактори, що впливають на її роботу, а також знайти надійну компанію-виробника.

Компанія ELKON пропонує нові бетононасоси, випускаючи обладнання власної розробки. Наша продукція користується попитом у більш ніж 125 країнах, а це заводи з виробництва бетону різних модифікацій, марок, агрегати з утилізації розчину, системи, за допомогою яких подається цемент, силоси і, звичайно ж, бетононасоси-причепи.

Основні переваги звернення до нас:

  • ELKON випускає свою продукцію на 4 автоматизованих фабриках.
  • Принцип роботи компанії — виключити людську працю. Фахівці працюють, як правило, за пультами управління, а весь процес виробництва здійснюється за допомогою високоточних верстатів та агрегатів.
  • Характеристики продукції компанії ELKON відповідають високим європейським стандартам якості, оскільки процес контролю відбувається на кожному етапі виробництва. Крім того, тестуванню підлягає вся готова продукція.
  • Штат компанії укомплектований висококваліфікованими інженерами, які постійно створюють і впроваджують нові розробки, розширюючи область застосування установок компанії.

Хочете дізнатися, скільки коштує техніка для виробництва бетону? Для цього необхідно зв’язатися з представником нашої компанії. Ціна озвучується після з’ясування потреб замовника.

Контактні дані розміщені на сторінках нашого сайту, де також можна подивитися каталоги готового обладнання з описом основних характеристик і принципів роботи кожної установки.

Які варіанти бетононасосів пропонує ELKON

ELKON на виробничих потужностях своїх фабрик виготовляє такі види бетононасосів:

Найменування Короткий опис
ELKOPOMP S45 Причіпний бетононасос має продуктивність 45 м.куб./год. Установка розміщується на шасі колісного типу, встановлений дизельний двигун Perkins англійського виробництва, подача бетону здійснюється за допомогою шибера. Її конструктивна особливість дозволяє домогтися подачі бетону на висоту близько 100 метрів. Обладнання легко монтувати / демонтувати на будівельному майданчику, що дозволяє, наприклад, проводити бетонування у важкодоступних місцях. Переміщення також не буде складним. Щоб бетонна суміш розподілялася рівномірно, можливе дозамовлення допоміжного обладнання.
ELKOPOMP S60 Кожен робочий механізм встановлений на металевій рамі, яка, в свою чергу, розташовується на колісному шасі. Продуктивність ELKOPOMP S60 становить 60 м.куб./год. Подача розчину із застосуванням цього пристрою можлива на відстань рівну 300 метрам. Також бетононасос оснащений регульованим аксіально-поршневим мотором-насосом, за допомогою якого забезпечується регуляція потужності подачі бетону для подальшої заливки або іншого застосування розчину.

Вартість насосів для бетонів уточнюється у представника нашої компанії.