02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Абсолютна новинка компанії ELKON уже користується високою популярністю у сфері транспортної інфраструктури. Мобільний грунтозмішувальний завод STABILISATION PLANT 300, оснащений високотехнологічним обладнанням, дозволяє забезпечити ефективний і продуктивний процес будівництва автомобільних і залізних доріг, а також злітно-посадочних смуг.

Застосування

Ситуація з якісними дорогами завжди залишається актуальним питанням. Для забезпечення високоефективного і продуктивного процесу будівництва застосовується велика кількість спеціалізованої техніки різного профілю. Роботи повинні проводитися відповідно до стандартів, згідно з якими необхідно забезпечити надійну основу, перш ніж укладати дорожнє полотно

Цю основу переважно роблять із щебеню і пісочно-цементної суміші певної вологості, яка за допомогою спеціалізованої техніки вдавлюється у шар щебеню або перемішується з ним.

Щоб підготувати високоякісну однорідну суміш, застосовуються грунтозмішувальні установки. Їхнім недоліком є ​​залежність від комунікацій – подача води в суміш вимагає підключення до водопроводу. Це складно забезпечити у польових умовах, тому значно ефективніше і практичніше задіяти грунтозмішувальний завод компанії ELKON.

Особливості конструкції

Установка є рамною конструкцією на єдиному шасі з важільним кріпленням, де змонтовані основні елементи. Переміщення такої установки забезпечується за допомогою потужного тягача, що дає можливість встановлювати грунтозмішувальний завод безпосередньо поблизу ділянки будівництва. Крім двовального змішувача, завод обладнаний баком для води об’ємом 10 000 л, що дозволяє проводити роботи далеко від ліній комунікації,  у польових умовах.

Ще одна перевага грунтозмішувального заводу ELKON STABILISATION PLANT 300 – забезпечення безперервності процесу, завдяки налагодженим технологічним процесам.

Комплектність поставки і характеристики

Двовальний змішувач, л 5000/2500
Бак води, л 10 000
Дозатор цементу, кг 1500
Бункери інертних матеріалів, м³ рядні 3 відсіки по 20
Бункер-накопичувач, м³ 30

Форма замовлення