02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

У далекому 1975 році ELKON, сьогоднішній лідер із виробництва бетонних заводів, був невеликим підприємством, де проводилися конвеєри. Нинішні ж виробничі потужності розміщені на площі близько 65 тис. м.кв. На цій території розташовані 4 фабрики, оснащені сучасним, комп’ютеризованим обладнанням із високою точністю роботи. Підприємство вперше застосувало інтегроване виробництво, що дозволяє отримувати надійну продукцію, високої якості. Будь-який процес проводиться виключно на фабриках ELKON: розробка проектів, контрольні випробування, контроль якості на кожному етапі і, нарешті, виробництво.

Виробничі лінії оснащені автоматизованими вузлами, роботизованою технікою. Такий принцип роботи зводить до мінімуму появу помилок, так як людина практично не бере участі у виробничому процесі. Вже з 2011 року на підприємстві ELKON успішно застосовують роботизовані лінії, які спочатку були встановлені для зварювальних робіт при виготовленні таких агрегатів, як силоси, бункери, шнеки, корпуси змішувачів.

ELKON за більш ніж 45-річне існування не зупиняється на досягнутому. Співробітники, грунтуючись на власному досвіді, а також отриманих знаннях від провідних виробників заводів із виробництва бетонів, успішно розробляють, а після впроваджують у виробництво нові деталі, елементи, створюють будівельне обладнання та бетонні заводи, які відповідають високим сучасним стандартам.

ELKON постійно вдосконалюється, проводить впровадження інноваційних технологій, розробляє абсолютно нове обладнання. На сьогоднішній день вже випускаються:

  • Більш ніж 50 найменувань заводів із виробництва бетонів різної комплектації, габаритів, конфігурації;
  • силоси, лінійка моделей вібропресів і причіпних бетонних насосів;
  • лінійка моделей рециклінгів та іншого бетонного обладнання.

Інженерами компанії ELKON розроблені різні моделі систем, які спрощують процес завантаження і вивантаження цементу. Виконана клопітна робота, перш ніж на ринок цементного обладнання представили шнекову систему подачі цементу з біг-бегів (мішків).

При виготовленні застосовувалися комплектуючі, які поставляються нашими провідними зарубіжними партнерами. Деталі якісні, що говорить про високий рівень обладнання. Шнекова система подачі цементу, яка випускається, відрізняється невеликими габаритами, що дає можливість Замовнику знизити витрати на транспортування.

Ця система цікава для замовників, які отримують на територію будівельного майданчика цемент, упакований у великі мішки-біг-беги. Вона легка в експлуатації, економічна, коли стоїть питання про те, щоб завантажити або вивантажити цемент.

Проста, при цьому якісна комплектація: приймальний бункер із вмонтованими ножами, шнековий конвеєр, панель, за допомогою якої відбувається управління системою.

За допомогою шнекової системи подачі можна подавати цемент у кілька силосів по спеціальному розподільнику.

Форма замовлення