02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Історія компанії ELKON бере свій початок у 1975 році. На той момент це було невелике виробництво з виготовлення конвеєрів, а також деякого обладнання для індустрії та будівництва. Поступово закріплюючи навички, технології виробництва, а також нарощуючи ресурси, було прийнято рішення діяти в новому напрямку, розширюючи можливості, освоюючи нові горизонти.

Вже у 1983 році відбулася зміна профілю діяльності, і компанія ELKON вийшла на ринок будівельного обладнання, випускаючи бетонозмішувальні установки. Успішна робота в цьому напрямку дозволила протягом 5 років наростити обсяги виробництва і відкрити нове підприємство в передмісті Стамбула – ELKON-1. Це, разом із впровадженням нових технологій, а також вивченням попиту на ринку, призвело до ще більшого зростання, розвитку компанії, дозволивши їй вийти у лідери на світовій арені.

Компанія ELKON не зупинилася на досягнутому, освоювала нові технології, застосовувала інноваційні розробки. Багато в чому вона стала новатором в області установок та обладнання для виробництва бетону. Сьогодні виробничі потужності зосереджені на 4 підприємствах загальною площею 65 000 м2. Фабрики обладнані високоточною сучасною технікою, обладнанням, роботизованими лініями, що сприяє досягненню високої оперативності виробництва і тільки підвищує показники якості та надійності.

Елементи і складові деталі обладнання розробляються за допомогою сучасного програмного забезпечення, що дозволяє проводити попереднє моделювання та аналіз. Подальші роботи по готовим кресленням виконуються за допомогою лазерних різаків, формувальних, свердлильних установок, які з високою точністю обробляють листи якісної сталі. З метою підвищення точності та якості зварювання, а також щоб мінімізувати “людський фактор”, на підприємствах застосовують переважно роботизоване зварювальне обладнання.

Інновації компанії ELKON

У 2001 році турецька компанія ELKON вперше представила на французькій виставці мобільний бетонний завод, який став проривом у галузі, а пізніше виступив прототипом для подібних розробок інших виробників.

Мобільний завод давав можливість працювати на різних територіях, у тому числі з холодним кліматом, тому з часом лінійка мобільного обладнання була розширена виконаннями у всі сезони.

Наступним кроком у майбутнє стала розробка швидкомонтованих заводів Quick Master в 2009 році – компактні високоефективні установки не вимагали багато витрат на транспортування, монтаж і обслуговування, чим завоювали небувалу популярність.

Починаючи з 2007 року було організовано власне виробництво двовалкових бетонозмішувачів, якими згодом були укомплектовані бетонні заводи компанії. На сьогоднішній день бетонозмішувачі ELKON, які відрізняються високою якістю та продуктивністю, затребувані, у тому числі, як самостійне обладнання.

Компанія постійно адаптує нові технології і передові рішення, впроваджуючи їх у свої розробки, розширюючи номенклатуру обладнання, яке випускається, щоб відповідати зростаючому попиту, а також вимогам клієнтів. Із цієї ж причини у 2013 році була проведена масштабна модернізація і модифікація існуючих мобільних та компактних бетонних заводів.

Компанія піклується про своїх клієнтів, надаючи широкі можливості обслуговування і ремонту обладнання. В Україні офіційним представництвом ELKON є компанія “Майстер нових технологій”, куди можна звернутися з питаннями щодо продукції ELKON.