02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Компанія ELKON із дня свого заснування у 1975 році поставила перед собою завдання безперервно розвиватися, постійно вдосконалювати виробничий процес і підвищувати якість устаткування, яке випускається. За більш ніж 40 років успішної роботи, базуючись на досвіді, отриманих нових знаннях в сучасних виробничих процесах і відгуках про експлуатацію заводів від своїх замовників, інженери детально пропрацювали креслення, виконали прорахунки і розробили обладнання, що відповідає сучасним світовим тенденціям.

Крім цього, були впроваджені численні технічні рішення, які сприяють поліпшенню виробничого процесу створення бетонів і підвищенню важливих експлуатаційних характеристик виробничого обладнання, паралельно відкриваючи нові напрямки у сфері досліджень.

Нинішні виробничі потужності компанії ELKON складаються з 4 фабрик, розташованих на площі 65 000 кв.м. Саме там створюється високотехнологічне якісне обладнання, яке відповідає високим стандартам міжнародного рівня. У 2019 році розпочато будівництво 5-ї фабрики ELKON, яка стане найбільшою за площею і збільшить загальні виробничі потужності до 90 000 кв. м.

На підприємствах ELKON встановлено сучасне оснащення з автоматизованими роботизованими виробничими лініями, які працюють із високою точністю. Сучасні реалії диктують свої правила, і вже давно таке оснащення стало невід’ємною частиною підприємства ELKON.

До якості виробленої продукції пред’являються найвищі вимоги. На обладнанні компанії ELKON проводиться високоточне формування, згинання, лазерне різання та ін. Кожен етап виробництва ретельно контролюється. Все обладнання ELKON перед запуском обов’язково проходить контроль якості, а створені компанією заводи не будуть відвантажені замовникам без детальної перевірки.

ELKON знають як виробника високої якості обладнання, що випускає бетонні заводи. Рекомендації від постійних Замовників позитивні, а все тому, що у компанії ELKON висока культура виробничого процесу, а також приділяється підвищена увага системі якості продукції.

Процес виробництва контролюється кількома стандартами:

  • Європейський сертифікат СЕ;
  • Стандарти ГОСТ-Р;
  • Найвищі стандарти, які застосовуються всередині компанії.

На кожному виробничому етапі виконується контроль за допомогою залучення висококваліфікованого персоналу — інженерів ELKON. Менеджмент якості фабрик сертифікований (відповідає стандарту міжнародного значення ISO 9001:2008), перевірений аудитом із міжнародним визнанням (NSF, Сполучені Штати Америки, і TÜV, Німеччина).

Комплектація заводів ELKON — верстати, агрегати, інші складові тільки від світових виробників. І це також посприяло підняттю якості продукції, що випускається на світовий рівень.

До відвантаження готової продукції також пред’являються підвищені вимоги. ELKON відвантажує всі створені елементи обладнання відповідно до високих стандартів і нормативної документації, з дотриманням норм з охорони праці, вимог техніки безпеки та захисту навколишнього середовища.