02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

У своїй роботі ELKON використовує новітні розробки, передові технології і грунтується на власний, успішний досвід. Із року в рік протягом 45 років експерти застосовують тільки кращі свої розробки й одна з них – система подачі цементу з біг-бегів.

Дана система від ELKON є частиною того комплексного рішення, яке призначене для виробничого процесу при створенні бетону. Інженерами компанії здійснені роботи з розробки різноманітних системних установок, які використовуються при потребі вивантажувати або завантажувати цемент із мішків (біг-беги).

Замовникам часто поставляється цемент на територію будмайданчиків у мішках або, як їх ще називають, біг-бегах. У ELKON подбали про своїх клієнтів, створивши простий, але в той же час унікальний агрегат, в якому впроваджена система розпарювання і пневмоподачі сипучих речовин, таких як цемент, із мішків безпосередньо в силоси.

Ця установка має приймальний бункер, шнек, за допомогою якого здійснюється подача цементу, пневмоємність, компресор, спеціальний пристрій, за допомогою якого проводиться підйом мішків (біг-бегів). Управління проводиться за допомогою спеціальної панелі.

Продуктивна потужність системи подачі цементу від ELKON – 15 тонн на годину. Подача цементу безпосередньо до приймального бункера виконується за допомогою крана, вантажопідйомність якого становить 2 тонни.

Такий агрегат зручний в експлуатації, має порівняно невеликі габарити, мобільний, легко транспортується за допомогою одного 40-фунтового контейнера. Єдина умова – бункер повинен мати відкритий верх. Транспортування можна здійснювати за допомогою наземного або морського транспорту.

Комплектність поставки і характеристики

Комплектація
Об’єм приймального бункера, м³ 1
Діаметр шнека подачі, мм Ø 220х2300
Потужність двигуна шнека, кВт 4
Діаметр поворотної заслінки, мм Ø 200
Рівень ємності пневмоподачі, кВт 0,3
Розмір поворотної заслінки, мм 150
Показники компресора Дебіт 4,8 м³ /хв., рівень атмосферного тиску від 3 до 5 атм., потужність двигуна 18,5 кВт, габарити пневмопоршня 160х160 мм
Додаткові аксесуари 1 комплект
Система підтримуючої конструкції є
Пристосування, за допомогою якого здійснюється підйом мішків (біг-бегів) 1 комплект
Керуюча панель 1 комплект
Опис технічних характеристик
Рівень продуктивності, м³/год. від 10 до 12
Рівень споживаного струму Категорія А (8,4)
Величина максимальної потужності, кВт 24
Можливість роботи від -20 до + 60 градусів
Рівень допустимої вологості в межах 10-90%
Габарити довжина 400 мм, ширина 220 мм, висота 225 мм
Вага, кг 7460 (орієнтовно)

Форма замовлення