02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Найбільш потужним і продуктивним серед мобільної лінійки бетонних заводів Компанії ELKON є MOBILE MASTER-150 Elephant. Крім того, виробничий завод сконструйований таким чином, щоб доставка здійснювалася лише за допомогою одного сідельного тягача. У своїй категорії він найпотужніший в Європі, що призводить до високої популярності заводу.

Ринок збуту Компанії ELKON налічує понад 110 країн, серед яких Канада, ПАР, Англія, Німеччина та інші.

Завод ELKON MOBILE MASTER-150 Elephant, максимальна продуктивність якого досягає 150 м3/год., добре підходить для будівництва масштабних об’єктів, де потрібні великі обсяги бетонного розчину: автомобільні магістралі, злітно-посадкові смуги, промислові об’єкти, віддалені від населених пунктів.

Роботу на заводі можна починати безпосередньо після установки, яка забере не більше 2 днів. Варто зазначити основні переваги мобільного бетонного заводу:

  • Зручно – дозволяє організовувати безперервний процес будівництва, який не потребує очікування доставки розчину.
  • Економічно вигідно – власне виробництво значно дешевше, немає витрат на доставку.
  • Практично – по завершенні робіт можна перемістити виробничі потужності на нове місце.

Особливості конструкції заводу MOBILE MASTER-150 Elephant

Високі обсяги виробництва забезпечує двовалковий змішувач примусової дії (6750/4500 л). За один цикл можна виробити до 4,5 м3 бетону, при цьому швидкість обертання лопатей і скребків 24 обороти за хвилину – її забезпечують 2 редуктора BONFIGLIOLI (Італія) на двигунах по 90 кВт кожний.

Інертні матеріали подаються з хрестоподібного бункера на 2 або 4 речовини. Є можливість замовити додатково лінійний бункер, а також систему автоматизованої подачі.

Високопродуктивні і точні дозатори, пристрій стисненого повітря, електронна система зважування і пульт управління, встановлений у стаціонарній кабіні оператора – все це знаходиться на рамній металоконструкції з колісним шасі, яка кріпиться в якості причепа до тягача для переміщення з одної локації на іншу.

Широкий ряд додаткового обладнання дозволяє розширити можливості виробництва, а також забезпечити ефективну роботу в зимовий період.

Комплектність поставки і характеристики

Теоретична продуктивність, м3/год. 160
Фактична продуктивність, м3/год. 150
Бункери для інертних матеріалів, м3 4×30 або 2х60
Вантажопідйомність конвеєра-дозатора, кг до 9900
Подача наповнювачів у змішувач конвеєр похилий
Об’єм двовалкового змішувача, л 6750/4500
Дозатор цементу, кг до 2500
Дозатор води, кг до 1100
Дозатор хім. добавок, л 2×50
Система управління SIEMENS або ABB (ПЛК – ПК)
Кабіна оператора інтегрована
Цементний шнек (опціонально), мм Ø323

Форма замовлення