02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

На сьогоднішній день ELKON, завдяки своїм розробкам, займає лідируючі позиції у галузі виробництва будівельної техніки.

Розуміння роботи бетонних заводів, досвід співробітників підприємства, контроль якості на кожному етапі виробництва, нові технології, автоматизовані виробничі лінії – все це сприяє високій якості продукції.

У процесі створення заводів із виробництва бетонів або їх окремих установок інженери використовують індивідуальний підхід, враховують площу місцевості, де обладнання буде експлуатуватися. Продукція ELKON відрізняється високим рівнем продуктивності, якісним технічним оснащенням, компактними габаритами, а також мобільністю, що дозволяє замовнику економити на доставці.

ELKON – компанія, орієнтована на Замовників, при необхідності виготовить систему, установку або бетонний завод за індивідуальним замовленням, врахувавши всі побажання. Накопичений інженерами досвід, постійне удосконалення дозволяють виконувати роботи у стислі терміни без втрати якості.

При створенні проектів враховуються також особливості регіону, де згодом планується застосовуватися установка. Наприклад, наявність залізничної лінії сприяє економічній та швидкій доставці цементу на майданчик замовника. Поставляти цемент за допомогою завантаження у вагони-хопери по залізничних коліях порівняно недорого, тому сьогодні актуальним є питання – як проводити вивантаження цементу, а також як подавати його в бак спецтехніки (цементовоз). Система вивантаження і пневмоподачі цементу з-під хоперів ідеально підходить для таких цілей, її продуктивність становить 60 тонн на годину.

Технічно система оснащена такими установками:

  • Приймальний бункер (розташовується безпосередньо під залізничним полотном), куди здійснюється розвантаження цементу.
  • Шнековий конвеєр (призначений для передачі цементу із приймального бункера у пневмоємність, звідки за допомогою стисненого повітря матеріал переміщається по трубопроводу в силоси).
  • Компресором.
  • Є також панель, із якої проводиться управління системою.

Ця установка від ELKON дозволяє подавати цемент одразу в кілька силосів. ELKON може запропонувати замовникам додаткове обладнання, наприклад, телескопічний завантажувач.

Виробничі потужності ELKON розміщені на фабриках, які займають загальну площу близько 65 000 м.кв. підприємство реалізовує, удосконалює виробничі процеси, досягає поставлених цілей завдяки проведенню досліджень, адаптації та впровадженню інноваційних технологій, активному застосуванню автоматизованого виробництва, роботизації, а також високоточного сучасного комп’ютерного оснащення. Якість продукції, що випускається контролюється на кожному етапі виробництва.

Форма замовлення