02059, м. Київ, вул. О.Пчілки, буд. 5, оф.267
+38 044 229 91 03
+38 093 787 26 37

Причіпні бетонні насоси актуальні для використання там, де немає можливості під’їхати габаритним бетонним міксером. Іншими словами, бетононасоси застосовуються у складних і навіть важких умовах експлуатації, забезпечуючи можливість ефективно й оперативно працювати з високоякісним бетоном навіть в умовах обмеженого простору, завдяки компактним габаритам.

Компанія ELKON має багаторічний досвід роботи у сфері виробництва техніки для роботи з бетоном. Це бетонні заводи різних конфігурацій, утилізатори розчину, системи подачі цементу, силоси, а також причіпні бетонні насоси. Ця техніка та обладнання користуються попитом у 125 країнах світу, тому що якість обладнання і продукції, отриманої з його допомогою, відповідають міжнародним стандартам якості.

Бетонні насоси від компанії ELKON представлені у двох варіантах – продуктивністю 45 м³/год. або 60 м³/год. Це причіпне обладнання на колісному шасі, яке працює від дизельного двигуна Perkins (Англія), подача розчину здійснюється за допомогою S-подібного шибера. Установка дозволяє здійснювати подачу бетонного розчину на висоту до 100 м, а також на відстань до 300 м.

Легкість транспортування, установки і монтажу є беззаперечною перевагою даного обладнання. Трубопровід подачі бетонного розчину також легко монтується/демонтується, що дозволяє у найкоротші терміни після установки устаткування приступити до роботи з бетоном.

Гідравлічний блок управління насосом реалізований на базі апаратури німецької фірми REXROTH, система управління оснащена системою мащення, а очищення установки по завершенні роботи проводиться з використанням водяного насоса високого тиску.

Для розподілу бетонного розчину, що нагнітається насосною установкою ELKOPOMP S45, передбачена можливість додаткового замовлення механічного бетонорозподільника з ручним керуванням, який ідеально підійде для роздачі розчину на ділянці радіусом 8 метрів.

Комплектність поставки і характеристики

Продуктивність, м3/год. 45
Відстань подачі, м

по вертикалі

по горизонталі

100

300

Діаметр циліндра, який подає, мм 180
Хід циліндра, який подає, мм 1000
Потужність дизельного двигуна, кВт 85
Тиск подачі бетону, бар 75
Максимальний гідравлічний тиск, бар 320
Система клапанів S-подібний клапан
Об’єм масляного бака, л 240
Об’єм паливного бака, л 65
Діаметр бетонної труби на виході, мм 125 (5.5″)
Габаритні розміри, мм 5000 x 1800 x 2200
Вага, кг 5750

Форма замовлення